خانه سجلدی با ما باش
 


  چاپ        ارسال به دوست

داستانی به قلم سیده مریم حسینی

طعم آغوشت

بسم الله الرحمن الرحیم

زیبایی فقط در اجزای صورت نبود، آنچه چشم های علی را به سامره خیره میکرد مظلومیتی غریب درپس اندوهی عظیم بودر، وسوسه ی ندیدن علی عقل را از ذهن خسته اش ربوده بود، تپش های سریع قلب به سرعت از خانه دل خود را به بیرون میکشید، در کنار رگ های جوشان دختر جوان قدم بر می داشت و به صورت نفس های بی وقفه، گرم و بی قرار خود را نمایان میکرد.

اضطرابی در وجودش احساس میشد که هر کس می توانست از چهره ی رنگ پریده اش تشخیص دهد وقطره های بارانی که هر لحظه از چشمان آسمانی اش به دنبال راه خروجی برای سرازیر شدن بر گونه های سرخ و بی جانش بود شاهدی بر این ادعاست.

سکوتی مطلق حاکمیت خود را به رخ علی و سامره میکشید. هیچ کدام لب باز نمیکردند، اما نگاه گره خورده شان و دستان سرد و لرزان سامره که به خوبی در دستان مردانه ی علی جای گرفته بود از صد ها جمله گویا تر بود...

علی رویش را برگرداند ،قدم های زمینی اش او را به سمت در می کشاند، چشمانش را بر هم فشرد، تصویر سامره در تمام سلول های بدنش نقش بسته بود وترکیب بندی زیبای اجزای صورتش، حس غریب نوازش موهایش، هیچ کدام ذهنش را آرام نمی گذاشت.

با سختی پوتین های خاکی اش را به پا کرد، دوباره به طرف خانه ی کوچک و محقرش ایستاد که سامره در چارچوب در جای گرفته بود. سامره برای آخرین بار نگاهی مظلومانه بر صورت مرد زندگی خود انداخت و تمام وجودش را بر انداز کرد.

علی ابروان به هم پیوسته اش را در هم کشید. اما هر چه حالت خشم بر خود می گرفت چهره اش جذاب تر می شد، معنی این خشم چیزی نبود جز دلداری تنها شریک زندگی اش که چند ماه بیشتر از با هم بودنشان نمی گذشت.

لحظه ها با سختی سپری می شد، سامره با لبخندی سرد خودرا توان داد و گفت: « علی برو! دیگه بیشتر از این با نگاه التماس آمیزت زجرم نده، قول می دم از بچه ت به خوبی مراقبت کنم.»

علی چیزی نگفت، هر چه دور تر می شد التهاب رگ های خونی سامره بیشتر می شد، نفس هایش در سینه حبس می شد و فکر دوری از علی بی تاب ترش می کرد.

سامره فریاد زد: « علی راستی اسم بچمونو چی بذاریم؟»

علی بر سر جایش میخکوب شد. بدون اینکه برگردد گفت: « دختر بود زهرا، پسر بود مسیح»

 

ادامه دارد...


١٤:٤٨ - يکشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٣    /    عدد : ٤١٨٣٩٨    /    تعداد نمایش : ٣٦٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
: بازديدکنندگان آنلاين
1705: بازديد کنندگان اين صفحه
22: بازديدکنندگان امروز
280980: کل بازديدکنندگان
0.74: زمان بارگداری صفحه